KONST / Litografier / Färglitografi 14666437
nr 1466 6437
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 246/360, daterad 69, "Sailors grave", 15x11, yttermått inklusive ram: 29x24 cm
måndag 9 maj 2022
kl 18:30:40
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner